UTMÖK Başvuru Formu

Pamukkale Üniversitesi öğrencileri aşağıdan UTMÖK başvuru formunu doldurabilirler.

Bu sene UTMÖK, Bursa Uludağ Üniversitesi ev sahipliğinde olacak.

Herhangi bir sorun yaşarsanız;

Berk Ediz Börekçi – 0544 305 04 40  — Aşağıdaki formun açılmaması ve ya uygulamaya erişilemiyor hatası alırsanız birkaç dakika içerisinde tekrar deneyiniz

Tekstil Mühendisleri Topluluğu Geleneksel Hoşgeldin Gecesi

2014-2015 eğitim öğretim yılında bölümümüze gelen arkadaşlarımıza bölüm ve sektör hakkında bilgi vermek ve tanışıp birbirimizi daha iyi tanımak adına düzenlemiş olduğumuz süprizlerle dolu yemeğimize bütün arkadaşlarımızı bekliyoruz..Sektörden işadamları,okulumuz hocaları ve tekstil mühendislerinin katılımıyla gerçekleşecek olan gecemize sizleri bekliyor olacağız.

 Geleneksel Tekstil Mühendisleri Hoşgeldin Yemeği bu sene Teknokent 3. Katta ! herkesi görmekten büyük mutluluk duyarız !

Size küçük birer sürprizimiz de olucak

DETAYLI BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

 

 

Semih Bilgin

Berk Ediz Börekçi

Selinay Erpolat

Yiğit Hançerlioğulları

Emir Özdemir

 

Zorlu HomeTeks Teknik Gezisi

30 Eylül 2014 salı günü saat 10:30 da PaüTeks olarak Zorlu HomeTeks’i ziyaret etmiş bulunuyoruz. Teknik Geziyi 22 kişinin katılımı ile gerçekleştirdik.

Teknik Gezi İçeriği

  • Holding Tanıtımı
  • Firma Tanıtımı
  • İşletme Teknik Gezisi ve Prosesleri Yerinde Öğrenme
  • Yemek
  • Soru-Cevap

Fotoğraflar:

DSCN7914 DSCN7911 DSCN7907 DSCN7889 DSCN7886 DSCN7885 DSCN7878 DSCN7877

Hoşgeldiniz 2014 Girişliler !

Merhaba arkadaşlar, öncelikle hoşgeldiniz.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyuyoruz ve önümüzdeki haftalarda sizler için tanışma etkinlikleri düzenliyoruz. Eminim ki çoğunuzun bu meslek ve bölüm ile alakalı çekinceleriniz ve sorularınız var. Bunları dönem içindeki etkinliklerde açığa kavuşturmanıza ve soru işaretlerinizi yok etmenize yardımcı olacağız.

Şimdilik PAÜ’de Tekstil Mühendisliği Okumak başlıklı yazımı inceleyebilirsiniz.

Dönem içerisindeki etkinliklerde sizleri üst sınıflar, sektörde çalışan mühendisler, hocalarımız ve iş adamları ile bir araya getireceğiz. Seminerler düzenleyip teknik geziler yapacağız ve her sene rutin olarak katıldığımız kongremize gideceğiz.(UTMÖK)

Kulübümüz ile ilgili ayrıntıları sitemizin sayfalarında dolaşarak edinebilir, danışman hocanıza ve ya bizlere sorabilirsiniz.

Heyecan dolu bir sene sizleri bekliyor !